Inżynier mechatronik / elektryk / inżynier elektronik (m / f / d)

  • Pełnoetatowy
  • Hagen

Warsztatowe platformy robocze Cramer

ty jesteś technicznie zręczny i zawsze wykonuj swoje polecenia sumienny oraz opieka Poprzez? Doceniasz jednego Dobra komunikacja ze swoimi współpracownikami i zachowuj go nawet w trudnych sytuacjach spokój? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednią pozycję!

Nasz zespół warsztatowy potrzebuje Twojego wsparcia w tym zakresie Mechatronika / elektryka / elektronika. Dbają o nasze maszyny i aktywnie pomagają nam wypożyczać nienaganne maszyny naszym klientom na wynajem.

Zostań częścią naszej rodziny Cramer!

Aby wesprzeć nasze zespoły, szukamy Ciebie jako:

Inżynier mechatronik / elektryk / inżynier elektronik (m / f / d) w pełnym wymiarze godzin

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Konserwacja maszyn po każdym użyciu (w razie potrzeby naprawa maszyn)
  • Każdego roku lub po długim okresie użytkowania przeprowadzany jest dokładny test UVV, podczas którego cały układ elektryczny jest sprawdzany, serwisowany i sprawdzany
  • Poprawa i modyfikacje wyłączeń kontrolnych lub bezpieczeństwa urządzeń
  • w przypadku awarii nasze urządzenia muszą zostać naprawione i serwisowane na miejscu

Jakie wymagania należy przynieść?

  • Wykwalifikowany elektryk, inżynier mechatronik lub technik elektronik, chętnie pracuje jako mistrz elektryk lub technik
  • Doświadczenie w sterowaniu urządzeniami mobilnymi, ewentualnie także proporcjonalnymi sterownikami zaworów hydraulicznych i napędów elektrycznych, np. Wózków widłowych lub maszyn budowlanych

Co możemy Ci zaoferować?

  • ponadprzeciętna płatność
  • przyjaźni i wysoce zmotywowani koledzy w rodzinnej firmie
  • Zniżka pracownicza
  • Owoce i napoje są dostarczane bezpłatnie na orzeźwienie
  • Bezpłatny udział we wszystkich naszych programach szkoleniowych
  • dodatkowa składka pracodawcy na zakładowy program emerytalny
  • imprezy zespołowe

O nas

Peter Cramer GmbH + Co. KG jest wiodącą firmą w branży platform roboczych i oferuje wynajem, sprzedaż, szkolenia i serwis z jednego źródła. Od 1962 roku stale się rozwijamy i obecnie zatrudniamy ponad 115 osób. Działamy na terenie całych Niemiec i wynajmujemy m.in. B. Największy podnośnik nożycowy w Europie. Regularnie szkolimy operatorów platform, wózków widłowych itp. w naszym centrum szkoleniowym. Zostań częścią innowacyjnego, pełnego humoru i dynamicznego zespołu o płaskiej hierarchii.

Jesteś zainteresowany?

Prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji / CV wyłącznie w formacie PDF pocztą elektroniczną na adres:
[email chroniony]

lub pocztą na adres:
Peter Cramer GmbH + Co. KG
Do wiadomości: Peter Cramer
Steinbergweg 51-53
58099 Hagen

Więcej informacji telefonicznie:
Peter Cramer 02304 / 933-610

Aby ubiegać się o to zadanie, wyślij dokumenty pocztą elektroniczną na adres [email protected]