Kilku pomocników warsztatowych (m/k/d)

  • Pełnoetatowy
  • Hagen

Warsztatowe platformy robocze CramerPeter Cramer GmbH + Co. KG jest wiodącą firmą w branży platform roboczych i oferuje wynajem, sprzedaż, szkolenia i serwis z jednego źródła. Rozwijamy się nieprzerwanie od 1962 roku i obecnie zatrudniamy ponad 115 osób. Jesteśmy w użyciu na terenie całych Niemiec i wynajmujemy m.in. B. Największy podnośnik nożycowy w Europie. W naszym centrum szkoleniowym regularnie szkolimy operatorów platform, wózków widłowych itp.

Zostań częścią innowacyjnego, pełnego humoru i dynamicznego zespołu o płaskich hierarchiach.

Poszukujemy wsparcia w naszym warsztacie:

Kilku asystentów warsztatowych (m/k/d) w pełnym wymiarze godzin

Razem są 3-4 cyfry do zajęcia, każdy pomocnik warsztatowy może się różnić w zależności od jego Zainteresowania i indywidualnie atuty jego Określ zakres prac, Również Wejście boczne jest to możliwe, ponieważ czekamy również na kandydatów z innych zawodów. Poszukujemy pracowników zainteresowanych zatrudnienie długoterminowe zainteresowany.

Na 3-4 stanowiska można podzielić następujące zadania:

  • Mycie, czyszczenie + polerowanie pojazdów (pielęgnacja pojazdów)
  • Pomoc przy pracach lakierniczych na pojazdach
  • Pomoc w pracach naprawczych i konserwacyjnych pojazdów
  • Posprzątaj i posprzątaj fabrykę/warsztat
  • pomoc w przechowywaniu w magazynie części zamiennych
  • Transport wewnętrzny wózkiem widłowym

Jak widzisz, do przydzielenia jest wiele różnych zadań, więc musisz niekoniecznie spełniają każdy z wymienionych wymagań, ale tylko te niezbędne do wykonywania swoich pożądane działania są potrzebne.

Minimalne wymagania dla każdego wnioskodawcy:

  • dobry język niemiecki w mowie i piśmie
  • rzetelny i sumienny sposób pracy

Dalsze wymagania, w zależności od pożądanego obszaru odpowiedzialności:

  • Doświadczenie w konserwacji pojazdu
  • Prawo jazdy kategorii B na przejazdy dowozowe
  • Prawo jazdy klasy 3 lub C1 lub C do przeniesienia naszych wynajętych pojazdów

Chętnie przeszkolimy Cię na kierowcę wózka widłowego w naszej firmie!

Co możemy Ci zaoferować?

  • ponadprzeciętna płatność
  • Zniżka pracownicza
  • Bezpłatny udział we wszystkich naszych programach szkoleniowych
  • dodatkowa składka pracodawcy na zakładowy program emerytalny
  • Owoce i napoje są dostarczane bezpłatnie na orzeźwienie
  • imprezy zespołowe

 Jesteś zainteresowany?

Prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji / CV wyłącznie w formacie PDF pocztą elektroniczną na adres:
[email chroniony]

lub pocztą na adres:
Peter Cramer GmbH + Co. KG
Do wiadomości: Peter Cramer

Steinbergweg 51-53
58099 Hagen

Więcej informacji telefonicznie (również wieczorami i w weekendy):

Peter Cramer 02304 / 933-610

Aby ubiegać się o to zadanie, wyślij dokumenty pocztą elektroniczną na adres [email protected]