Administrator systemu informatycznego (m/k/d)

  • Pełnoetatowy
  • Hagen

Wenn Sie ein profesjonalny, wszechstronny i masz lub szukasz dodatkowych specjalizacji, dobrze trafiłeś. Oferujemy Ci możliwość stania się częścią dynamicznego zespołu, który charakteryzuje się innowacyjnością, humorem i płaską hierarchią.

Jako centralny kontakt dla Administrowanie infrastrukturą informatyczną a także wsparcie użytkowników w naszym dziale IT, wniesiesz do nas ukończone szkolenia i kilkuletnie doświadczenie i aktywnie przyczynisz się do dalszego rozwoju naszej infrastruktury IT.

Nazywamy się Peter Cramer GmbH & Co. KG i poszukujemy pracy na pełny etat do naszej lokalizacji w Hagen

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Prowadzenie profesjonalnego wsparcia i administracji systemem na II poziomie
  • Przechwytywanie raportów o incydentach i próśb o zmiany
  • Zarządzanie incydentami, analiza i rozwiązywanie błędów
  • Bieżące przetwarzanie wstępnie zakwalifikowanych zadań i problemów przez zespół wsparcia pierwszego poziomu
  • Instalacja i konfiguracja systemów i usług
  • Udział w realizacji projektów
  • Tworzenie, aktualizacja i rozbudowa dokumentacji technicznej oraz nasz monitoring
  • Wsparcie w testowaniu i wdrażaniu nowych technologii
  • Wymagane sporadyczne wyjazdy służbowe (wycieczki jednodniowe, maksymalnie 1-2 noclegi)

Jakie wymagania należy przynieść?

  • Ukończone szkolenie jako specjalista IT w zakresie integracji systemów lub porównywalne szkolenie lub kwalifikacje
  • Wysoko wykwalifikowani i gotowi do dalszej specjalizacji
  • Doświadczenie zawodowe w administracji nowoczesnymi technologiami serwerowymi i infrastrukturą IT
  • Dobra znajomość administracji usługami Microsoft 365 i Microsoft Azure
  • Wcześniejsza znajomość systemów on-premise i chmurowych
  • Dobra znajomość technologii firewall i sieci
  • Gracz zespołowy z możliwością współpracy zdalnej i w zespołach wirtualnych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Ciesz się niezależną pracą i zorientowaniem na rozwiązania

Co możemy Ci zaoferować?

  • Koleżeńskie środowisko pracy z przyjaznymi i zmotywowanymi współpracownikami w rodzinnej firmie
  • Bezpłatny udział we wszystkich naszych programach szkoleniowych
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • Bardzo atrakcyjne możliwości kariery dzięki płaskiej hierarchii
  • możliwości szkoleń
  • Nowoczesne miejsce pracy z najnowszym sprzętem i oprogramowaniem
  • Zniżka pracownicza
  • 30 dni wakacji
  • JobRad
  • Owoce i napoje są dostarczane bezpłatnie na orzeźwienie
  • Dodatkowa składka pracodawcy na zakładowe programy emerytalne
  • imprezy zespołowe

O nas

Peter Cramer GmbH + Co. KG jest wiodącą firmą w branży platform roboczych i oferuje wynajem, sprzedaż, szkolenia i serwis z jednego źródła. Od 1962 roku stale się rozwijamy i obecnie zatrudniamy ponad 115 osób. Działamy na terenie całych Niemiec i wynajmujemy m.in. B. Największy w Europie podnośnik nożycowy. W naszym centrum szkoleniowym regularnie szkolimy operatorów platform, wózków widłowych itp. Zostań częścią innowacyjnego, pełnego humoru i dynamicznego zespołu o płaskiej hierarchii.

Jesteś zainteresowany?

Prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji/życiorysu wyłącznie w formacie PDF pocztą elektroniczną na adres:

[email chroniony]

Więcej informacji telefonicznie:

Marius Bätge 02304 / 933 – 587

Aby ubiegać się o to zadanie, wyślij dokumenty pocztą elektroniczną na adres [email protected]