Szkolenie na specjalistę IT – specjalizacja integracja systemów (m/k/d)

  • Pełnoetatowy
  • Hagen

Szkolimy_Ogłoszenie o pracę Szkolenie_IT

du bista technicznie sprawny i jesteś zainteresowany zanurzeniem się w świat IT? Twoje zainteresowanie różnymi rzeczami Rozwiązania systemów informatycznych i interfejsy – to jest to, co Cię wyróżnia? Wyobraź sobie, że możesz nie tylko instalować i konfigurować serwery, ale także je konserwować i monitorować Infrastruktura IT zaakceptować.

W naszym dziale IT będziesz osobą kontaktową Wsparcie użytkownika i wykorzystaj swoje umiejętności, aby wyeliminować zakłócenia i błędy. Zostań częścią innowacyjnego, pełnego humoru i dynamicznego zespołu o płaskiej hierarchii.

 Nazywamy się Peter Cramer GmbH & Co. KG i poszukujemy stażysty do naszej lokalizacji w Hagen od 01.08.2024 sierpnia XNUMX r.

 Zakres obowiązków obejmuje:

  • Poznanie różnych rozwiązań i interfejsów systemów informatycznych
  • Instalacja, migracja i konfiguracja serwerów oraz aplikacji back-office
  • Utrzymanie i monitorowanie infrastruktury IT
  • Wsparcie użytkowników i rozwiązywanie usterek i błędów
  • Planowanie, realizacja i kontrola projektów

Jakie wymagania warto ze sobą zabrać?

  • Ukończona edukacja szkolna (magisterium, świadectwo ukończenia szkoły średniej lub technikum)
  • Entuzjasta informatyki, matematyki i nowych technologii
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności logicznego myślenia i zrozumienia technicznego
  • umiejętności organizacyjne

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zróżnicowane i dobrze zorganizowane szkolenie w ekscytującej branży
  • Koleżeńskie środowisko pracy z przyjaznymi i zmotywowanymi współpracownikami w rodzinnej firmie
  • Stałe wsparcie ze strony wykwalifikowanych trenerów i przedstawicieli szkoleniowych
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie szkoleniowe
  • Bardzo atrakcyjne możliwości kariery dzięki płaskiej hierarchii
  • możliwości szkoleń
  • Nowoczesne miejsce pracy z najnowszym sprzętem i oprogramowaniem
  • Zniżka pracownicza
  • Owoce i napoje są dostarczane bezpłatnie na orzeźwienie
  • dodatkowa składka pracodawcy na zakładowy program emerytalny
  • imprezy zespołowe
  • Możliwość przejęcia po zakończeniu szkolenia w przypadku dobrych wyników

O nas

Peter Cramer GmbH + Co. KG jest wiodącą firmą w branży platform roboczych i oferuje wynajem, sprzedaż, szkolenia i serwis z jednego źródła. Od 1962 roku stale się rozwijamy i obecnie zatrudniamy ponad 115 osób. Działamy na terenie całych Niemiec i wynajmujemy m.in. B. Największy w Europie podnośnik nożycowy. W naszym centrum szkoleniowym regularnie szkolimy operatorów platform, wózków widłowych itp. Zostań częścią innowacyjnego, pełnego humoru i dynamicznego zespołu o płaskiej hierarchii.

Czy jesteś zainteresowany?

Prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji/życiorysu wyłącznie w formacie PDF pocztą elektroniczną na adres:

[email chroniony]

Więcej informacji telefonicznie:

Marius Bätge 02304 / 933 – 587

Aby ubiegać się o to zadanie, wyślij dokumenty pocztą elektroniczną na adres [email protected]