Asystent ds. Sprzedaży (m/f/d)

  • Pełnoetatowy
  • Hagen

Jesteś prawdziwym Talent organizacyjny, mieć Umiejętności w sprzedaży i kochaj ich różnorodność w codziennym życiu zawodowym? Mamy odpowiednią pracę dla takiego wszechstronnego człowieka jak Ty!

W naszym Centrum Szkoleniowe Regularnie przeprowadzane są szkolenia i instrukcje obsługi. Zajmujemy się także sprzedażą środków ochrony osobistej chroniących przed upadkiem (ŚOI). Potrzebujemy Twojego wsparcia właśnie w tych dwóch obszarach!

Szukamy jednego pomocny i odpowiedzialny gracz zespołowyktóry dobrze współpracuje z Microsoftem Outlook, przewyższać i słowo może obsługiwać. Jesteś w bliskim kontakcie z naszymi klientami, trenerami i kierownictwem działu, przygotowujesz szkolenia oraz przetwarzasz zapytania i zamówienia.

Wyobrażasz sobie skompletowanie naszego zespołu? Aplikuj!

Poszukujemy Cię do wsparcia nas w naszym centrum szkoleniowym 01.07.2024 lipca XNUMX roku jako:

Asystent ds. Sprzedaży (m/k/d) na pełen etat

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Doradztwo dla klientów oraz sprzedaż szkoleń i środków ochrony indywidualnej
  • Przetwarzanie zapytań i zamówień
  • Ewidencja ofert i zamówień
  • Umawianie spotkań trenerów i spotkań z klientami
  • Przygotowywanie szkoleń i dokumentów szkoleniowych
  • Wydawanie i testowanie PSAgA
  • Prowadzenie list publikacji i tworzenie protokołów testów
  • Śledzenie ofert, obsługa klienta i pozyskiwanie klientów
  • Udział w projektach specjalnych (np. wsparcie w kampaniach marketingowych)

Jakie wymagania należy przynieść?

  • Ukończone szkolenie handlowe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Dobra znajomość popularnych programów pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie zaletą
  • Dobrze zorganizowany, schludny, gracz zespołowy i pracowity

Co możemy Ci zaoferować?

  • Przyjazny i zmotywowany zespół w rodzinnej firmie
  • Intensywne szkolenia ze wszystkich tematów
  • Płatne szkolenie pozwalające zostać ekspertem PPEgA
  • Zniżka pracownicza
  • Bezpłatny udział we wszystkich naszych programach szkoleniowych
  • Dodatkowa składka pracodawcy na zakładowy program emerytalny
  • Owoce i napoje są dostarczane bezpłatnie jako poczęstunek
  • Płatność powyżej średniej
  • 30 dni wakacji
  • JobRad
  • imprezy zespołowe

O nas

Peter Cramer GmbH + Co. KG jest wiodącą firmą w branży platform roboczych i oferuje wynajem, sprzedaż, szkolenia i serwis z jednego źródła. Od 1962 roku stale się rozwijamy i obecnie zatrudniamy ponad 115 osób. Działamy na terenie całych Niemiec i wynajmujemy m.in. B. Największy podnośnik nożycowy w Europie. Regularnie szkolimy operatorów platform, wózków widłowych itp. w naszym centrum szkoleniowym. Zostań częścią innowacyjnego, pełnego humoru i dynamicznego zespołu o płaskiej hierarchii.

Jesteś zainteresowany?

Prosimy o przesłanie pisemnej aplikacji w formacie PDF zawierającej CV na adres e-mail:

[email chroniony]

Więcej informacji telefonicznie:

Tamary Twardoch 02304/933-588

Aby ubiegać się o to zadanie, wyślij dokumenty pocztą elektroniczną na adres [email protected]