Szkolenie na stanowisko urzędnika ds. zarządzania biurem (m/k/d)

  • Pełnoetatowy
  • Hagen

Szkolimy_ogłoszenie o pracę szkolenie_zarządzanie biurem

Jesteś Talent organizacyjny i czy znasz programy Microsoft Outlook, Excel i Word? Z Twoim przyjazny i pomocny Ader, wejdź Zespół zarządzający zawsze dobrze się dogadujesz?

Następnie powinieneś wybrać jeden Praktyki im Bereich zarządzanie biurem aplikuj do nas! Wynajmujemy platformy robocze, wózki widłowe itp. na terenie całego kraju i poszukujemy wsparcia dla naszych Dział wynajmu. Byłbyś zwolennikiem edycji Kundenfragen odpowiedzialni i dbajcie o nie obsługa klienta w bardzo ekscytującej branży.

Nazywamy się Peter Cramer GmbH & Co. KG i poszukujemy stażysty do naszej lokalizacji w Hagen od 01.08.2024 sierpnia XNUMX r.

Zakres obowiązków obejmuje:

• Przyjmowanie i przetwarzanie zapytań klientów dotyczących podestów ruchomych, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych i dźwigów
• Wsparcie istniejących klientów
• Pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną i reaktywacja starych klientów
• Doradztwo dla klientów, przygotowywanie ofert i monitorowanie ofert
• Przetwarzanie zamówień i tworzenie zamówień
• Udział w projektach

Jakie wymagania warto ze sobą zabrać?

• Silne umiejętności komunikacyjne i pewność siebie, przyjazna postawa
• Samodzielny, bardzo dokładny sposób pracy, elastyczność i zdolności organizacyjne
• Wysoka orientacja na usługi i szybkie zrozumienie
• Wysokie poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Dobra znajomość popularnych programów MS Office

Co możemy Ci zaoferować?

• Zróżnicowane i dobrze zorganizowane szkolenie w ekscytującej branży
• Koleżeńskie środowisko pracy z przyjaznymi i zmotywowanymi współpracownikami w rodzinnej firmie
• Ponadprzeciętne wynagrodzenie szkoleniowe
• Bardzo atrakcyjne możliwości kariery dzięki płaskiej hierarchii
• Nowoczesne miejsce pracy z najnowszym sprzętem i oprogramowaniem
• Zniżka pracownicza
• Owoce i napoje są dostarczane bezpłatnie, aby Cię wzmocnić
• Dalsze możliwości szkolenia
• Dodatkowa składka pracodawcy do zakładowego programu emerytalnego
• Wydarzenia zespołowe
• Możliwość zatrudnienia po zakończeniu szkolenia, jeśli osiągasz dobre wyniki

O nas

Peter Cramer GmbH + Co. KG jest wiodącą firmą w branży platform roboczych i oferuje wynajem, sprzedaż, szkolenia i serwis z jednego źródła. Od 1962 roku stale się rozwijamy i obecnie zatrudniamy ponad 115 osób. Działamy na terenie całych Niemiec i wynajmujemy m.in. B. Największy w Europie podnośnik nożycowy. W naszym centrum szkoleniowym regularnie szkolimy operatorów platform, wózków widłowych itp. Zostań częścią innowacyjnego, pełnego humoru i dynamicznego zespołu o płaskiej hierarchii.

Czy jesteś zainteresowany?

Prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji/życiorysu wyłącznie w formacie PDF pocztą elektroniczną na adres:
[email chroniony]

Więcej informacji telefonicznie:

Annekathrin Schumacher-Cramer 02304 / 933 – 640

Aby ubiegać się o to zadanie, wyślij dokumenty pocztą elektroniczną na adres [email protected]